{{ item.Quote }}

Spodenki z szelkami Gabbro

Current price: 649 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
Kolekcja Gabbro to odzież gravelowa i wyprawowa zaprojektowana z myślą o jeździe w terenie mieszanym. Przy jej projektowaniu skupiliśmy się na odczuwaniu całodziennego komfortu, trwałości i zapewnieniu wielu kieszeni ułatwiających przechowywanie.

Charakterystyka

  • Kompaktowa wkładka gravelowa BRS Berenis z pianką o wysokiej gęstości i siateczkową wstawką wentylacyjną z przodu dla maksymalnego wsparcia i komfortu podczas długich przejażdżek w terenie mieszanym.
  • Dwie kieszenie z siateczki na każdej nogawce i trzy kieszenie z tyłu poniżej szelek zapewnia maksymalnie dużo miejsca do przechowywania.
  • Wycinane laserowo bezszwowe szelki TransTextura™, które zapewniają doskonały komfort, odprowadzania wilgoci i oddychalność.
  • Elastyczny ściągacz na nogawce dla optymalnej kompresji
  • Odblaskowe logo Giant dla zwiększenia widoczności w trudnych warunkach
  • Ochrona UPF

Specyfikacja

Główna część i panele boczne
72% nylon, 28% spandex
Szelki
52% nylon, 48% Elastane
Kieszenie
83% nylon, 17% spandex
Dostępne kolory
Black
Dostępne rozmiary
XS-2XL

Technologie

BRS BERENIS GRAVEL™
TransTextura™

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.