{{ item.Quote }}

Spodenki Race Day Bib Shorts

Current price: 289 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
BEZKOMPROMISOWA WYDAJNOŚĆ, KOMFORT I WZORNICTWO – SERIA LIV RACE DAY CZYNI CIĘ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU. Dołącz do zespołu Liv dzięki naszym szelkom Race Day i zaprezentuj swój najlepszy wygląd podczas każdej przejażdżki, niezależnie od tego, czy ścigasz się między taśmami, czy śmigasz po mieście. Zaprojektowany z najwyższej jakości zamszu z oddychającą, antybakteryjną warstwą wierzchnią, dzięki czemu możesz uzyskać dopasowanie bez otarć i zachować chłód i suchość podczas trudnych przejażdżek. Całkowicie nowy zestaw Race Day jest ozdobiony ciemnymi, opalizującymi odblaskowymi akcentami, które nadają mu wyjątkowy, profesjonalny wygląd, który jest dostępny w dopasowanym stylu z rozciągliwością dla idealnego dopasowania i wygodnym rąbkiem, który utrzymuje wszystko na swoim miejscu.

Charakterystyka

  • Krój Liv Race
  • Specyficzna dla kobiet wkładka ProComfor™
  • Miękka w dotyku tkanina ma doskonałą strukturę, która zachowuje kształt w miarę upływu czasu
  • Jednoczęściowy bezszwowy śliniaczek z doskonałą wentylacją
  • Strategicznie rozmieszczone płaskie szwy zapewniają wygodę
  • Mankiety z tego samego materiału
  • Dobrze widoczne ciemne opalizujące odblaskowe akcenty

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.