{{ item.Quote }}

Spodenki Liv Spectra, z szelkami

Current price: 219 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
ZWYCIĘZKA SERIA. SPODENKI Z SZELKAMI LIV SPECTRA POMOGĄ CI LŚNIĆ OD STARTOWEGO WYSTRZAŁU DO LINII METY. Dzięki doskonałym właściwościom regeneracyjnym, elastyczny i trwały materiał, z którego zostały uszyte spodenki z szelkami Liv Spectra nie zdeformują się nawet po wielu praniach. Zawierają testowaną przez profesjonalistów lekką wkładkę z mikrofibry, która doskonale odprowadza wilgoć. Krój Liv Race Fit sprawia, że strój staje się drugą skórą i wygląda elegancko. Materiał przypomina w dotyku jedwab, zapewniając jednocześnie idealną kompresję. Płaskie szwy i elastyczne nici sprawiają, że wkładka porusza się razem z ciałem, zapobiegając tarciu, odparzeniom i otarciom.

Charakterystyka

  • Materiał ETXEONDO wyprodukowany w Hiszpanii
  • Krój Liv Race Fit
  • Materiał o doskonałych właściwościach regeneracyjnych, aby mógł zachować odpowiednią strukturę
  • Płaskie szwy w najważniejszych obszarach dla zapewnienia komfortu
  • Sublimacyjne nadruki
  • Wkładka ProComfor™ zaprojektowana specjalnie dla kobiet

Specyfikacja

  • Dostępne kolory: czarno-niebieski
  • Dostępne rozmiary: S-XL

Najważniejsze informacje

Liv knows you’re here to shine, so the Spectra bib shorts feature graphics inspired by traveling light waves. The bib short design will set your midsection free – with a slightly higher waist than a regular short and no elastic waistband to restrict your body. Our top-end fabric and finest women’s-cut chamois move in sync with your body, making for superbly long-lasting and ultra-comfortable shorts.

Find Your Fit HERE

  

Spectra Bib Shorts with interactive tooltips

Technologie

TransTextura

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.