Teraz jest jeszcze szybszy. Ta aerodynamiczna maszyna została zbudowany z myślą o prędkości, wtedy gdy ma to największe znaczenie. Zaprojektowana na nowo rama jeszcze lepiej przecina wiatr, jednocześnie będąc lżejszą od poprzedniej generacji. Efekt? Mistrzowskie osiągi, które trudno pokonać.

Główne korzyści

ZINTEGROWANA AERODYNAMIKA

Technologia formowania AeroSystem opiera się na obliczeniowej dynamice płynów oraz dynamicznych testach w tunelu aerodynamicznym. Dzięki tym danym inzynierowe optymalizują osiągi aerodynamiczne przy różnych kątach nachylenia.Elipsowaty kszałt rur oraz kokpit Contact SLR/SL Aero zapewniają wyjątkową ogólną wydajność aerodynamiczną.

ŁATWIEJSZA REGULACJA

Nowe prowadzenie linek oraz pancerzy przez kierownicę i ramę sprawia, że łatwiej i szybciej można zmienić komponenty kokpitu oraz dostosować osiągi i pozycję jazdy.

MISTRZOWSKIE OSIĄGI

Zaawansowana rama z kompozytu klasy Advanced jest produkowana przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i autorskich procesów produkcyjnych. Rezultatem jest oszczędność wagi w porównaniu z poprzednią generacją i większa przewaga sztywności w stosunku do masy.

Udostępnij

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Dzięki ramie, wykonanej ręcznie z kompozytu klasy Advanced i komponentom, które są zintegrowane w celu uzyskania najwyższych osiągów aerodynamicznych, zupełnie nowy Propel Advanced Pro oferuje gładkie linie od samego przodu do tyłu roweru. Kierownica i rama są wyposażone w wewnętrzne prowadzenie pancerzy i linek, co pozwala na łatwiejszą regulację. Zastosowano koła systemowe z obręczami o wysokości 50 mm, aby zapewnić idealną równowagę między maksymalną wydajnością aerodynamiczną a świetną kontrolą. Hamulce tarczowe zostały zintegrowane z ramą i widelcem za pomocą mocowań flat mount, a za sztywność mocowania kół odpowiadają osie przelotowe 12 mm.

Propel Advanced Pro with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Aerosystem Shaping
OverDrive Aero
PowerCore
Kompatybilność z RideSense
SZTYCA VECTOR
System Giant Tubeless