Giant Gliwice już otwarty!

czwartek, 24 lutego 2022

Sklepy

Trzynasty sklep Giant Store pojawił się na kolarskiej mapie Polski. Po niedawnym otwarciu Giant Bułgarska w Poznaniu, tym razem drzwi swoim klientom otworzył salon Giant Gliwice! Na ponad 300 metrach kwadratowych powierzchni sympatycy jednośladów znajdą przekrojowe kolekcje rowerów i akcesoriów Giant i Liv oraz komponenty CADEX.

Giant Gliwice to kolejny w ostatnim czasie salon Giant Store w Polsce, zaaranżowany według najnowszych standardów Giant Polska, podkreślający jakość i wymagania, jakim musi sprostać salon sieci premium plus. Poza rowerami marek Giant i Liv, Giant Gliwice oferuje klientom także komponenty marki CADEX, najwyższej klasy serwis rowerowy i strefę Bike Performance Studio, gdzie klienci będą mogli m.in. dopasować swój rower do indywidualnych potrzeb.

LOKALIZACJA

Salon Giant Gliwice mieści się przy ulicy Jana Śliwki 3, na skrzyżowaniu tej ulicy z ul. Toszecką, w Gliwicach. Klienci salonu mają do dyspozycji duży, bezpłatny parking dla samochodów osobowych. UWAGA! Wyjazd na parking od ulicy Toszeckiej. Osoby niezmotoryzowane mogą dotrzeć do Giant Gliwice za pomocą szeregu linii autobusowych: 32, 71, 126, 197, 677, 692, 699, 702 i 710.

STREFY WEWNĄTRZ SKLEPU

Blisko 300m2 powierzchni sprzedażowej podzielono na strefy tak, aby klient nie miał najmniejszego problemu z poruszaniem się po salonie i w intuicyjny sposób mógł znaleźć interesujący go asortyment.

Strefa marki Giant zajmuje 188 m2. Wyodrębniono w niej sekcje rowerów szosowych, górskich, crossowych&gravel oraz rowerów elektrycznych, stale zyskujących na popularności. Strefa rowerów dziecięcych to wydzielona sekcja rowerów dla milusińskich, którzy także mogą wybrać coś dla siebie.
Kącik Champions Ride Giant, przedstawia aktualne i historyczne sukcesy zawodowych kolarzy, jeżdżących na rowerach marki Giant.

Strefy akcesoriów Giant i Liv zajmują łącznie aż 4 ściany, są w bardzo staranny i przemyślany sposób wyeksponowane na eleganckich spacewallach.

STREFA LIV

Na szczególne wyróżnienie zasługuje strefa Liv - pierwszej (i jedynej kompleksowej) marki rowerowej na świecie, dedykowanej wyłącznie kobietom. Przedstawicielki płci pięknej na powierzchni 50m2 będą mogły znaleźć się w "swoim świecie kolarskim", gdzie elementy wyposażenia podkreślają delikatność, a zarazem stanowczość i niezależność współczesnych kobiet. Jesteśmy przekonani, że aranżacja strefy ułatwi wybór rowerów i akcesoriów, spełniających najwyższe wymagania kobiet.

Założona w 2008 roku przez dyrektora Giant Bonnie Tu jako część Giant Group, Liv tworzy innowacyjne rowery i osprzęt najwyższej jakości, odpowiednio dopasowany do potrzeb zarówno początkujących rowerzystek, jak i profesjonalnych zawodniczek. Celem Liv jest wspieranie wszystkich kobiet jeżdżących na rowerach.

SERWIS

Klienci Giant Gliwice będą też mogli skorzystać z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników. Strefa serwisowa zajmuje 30 m2, wyposażona jest w najnowsze narzędzia i środki umożliwiające świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych. Projekt serwisu został optymalnie dostosowany do wymogów pracy mechaników i serwisantów.

ZAŁOGA

Wykwalifikowaną i doświadczoną załogę sklepu, składającą się z rowerowych pasjonatów, wyróżnia wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie. Giant Gliwice to idealny adres dla osób szukających fachowej porady przy wyborze odpowiednich rowerów i akcesoriów.

Giant Gliwice to także unikalne połączenie dużej, profesjonalnie zaprojektowanej powierzchni sprzedażowej z jakością świadczonych usług oraz wiedzą i doświadczeniem personelu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego najnowszego salonu!

GIANT GLIWICE
ul. Jana Śliwki 3
40-102 Gliwice
www.giantgliwice.pl 
tel. 512 821 821

Udostępnij