{{ item.Quote }}

Kask Liv Attacca TT, On-Road

Current price: 199 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
Wykorzystaj swój potencjał wydolnościowy w triathlonie lub jeździe na czas. Od przodu do tyłu, każda krzywa i kształt nowej Attacca TT jest dopracowana pod kątem optymalnej aerodynamiki. Testy w tunelu aerodynamicznym dowodzą, że zapewnia prawdziwą przewagę w różnych pozycjach jeźdźca i przy różnych kątach wiatru, co jest idealne do triathlonów lub wysiłków TT.

Charakterystyka

  • Stworzony specjalnie, aby zapewnić swoim użytkownikom przewagę nad rywalami podczas triatlonu i jazdy na czas, gdzie liczy się nawet najmniejsza poprawa aerodynamiki.
  • Maksymalna wentylacja przez przednie otwory umiejscowione tak, aby odpowiednio skierować strumień powietrza do wewnętrznych kanałów wentylacyjnych.
  • Zintegrowany System Pasków (ESS) to połączenie systemu dopasowania
  • CINCH PRO™ z niewymagającym regulacji Optymalnym Połączeniem
  • Pasków (OPD) i okalającą głowę siatką dopasowującą LiteForm™, zapewniające wygodę i pewne dopasowanie za pomocą prostego i intuicyjnego systemu regulacji.

Specyfikacja

  • Dostępne kolory: czarny
  • Dostępne rozmiary: S (51-55 cm)

Najważniejsze informacje

Hit your performance potential for triathlon or time trials. Front to back, every curve and shape of the new Attacca TT is fine-tuned through Computational Fluid Dynamics for optimal aerodynamics. Wind tunnel tests prove that it provides an aerodynamic advantage in various rider positions and at different wind angles. On the road, Attacca TT delivers unrivaled fit and comfort for Team Liv-Plantur pros and everyday competitors.

Attacca TT Helmet with interactive tooltips

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.