Mystery Box
{{ item.Quote }}

Kask Giant Path MIPS

Current price: 249 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
Jedź dalej i szybciej z pełnym komfortem i pewnością w całkowicie nowym kasku Giant Path. Wyposażony w optymalną wentylację, formowaną konstrukcję z maksymalnym pokryciem z tyłu i całkowicie nowy system dopasowania 360 ° Cinch One MIPS, Path otrzymał pięć gwiazdek na pięć przez światowej sławy laboratorium testujące kaski Virgina Tech i zapewnia najwyższą formę, dopasowanie i działanie w wyjątkowo przystępnej cenie.

Charakterystyka

  • ochrona MIPS
  • pięć gwiazek w testach Virginia Tech
  • jednolita skorupa in-mold
  • wkładki wykonane z materiału TransTextura™

Specyfikacja

Dostępne rozmiary: S / M (49-57cm), M / L (53-61 cm)
Dostępne kolory: matte white, matte phantom green, matte panther black

Najważniejsze informacje

Kask Path MIPS jest wyposażony w wydajny system wentylacji, konstrukcję in-mold z maksymalnie zakrytym tyłem kasku oraz całkowicie nowym system dopasowania 360° Cinch One MIPS. Jest on dostosowany dla rowerzystów, którzy cenią sobie styl, wygodę i funkcjonalność, a jednocześnie nie chcą wydać fortuny.

Path Helmet with interactive tooltips

Technologie

Kolekcja kasków Giant MIPS
TransTextura™

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.