{{ item.Quote }}

Buty Giant Charge Pro

Current price: 1 699 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
OWN THE FIELD. Optymalnie wykorzystaj swój wysiłek, gdy wychodzisz na ostatnią prostą. Dodaj gazu na najbardziej stromych, technicznych podjazdach. Zachowaj stabilność i kontrolę, gdy wypinasz się z bloków, aby pokonać wyjątkowo trudną przeszkodę. Buty Charge Pro, z podwójną szyną ExoBeam wykonaną w 100% z włókna węglowego z gumową osłoną i w połączeniu z zupełnie nową cholewką ExoWrap z zapięciem BOA, to szczyt lekkiej wydajności na trasach XC, CX i szutrze.

Specyfikacja

Dostępne kolory: czarny, niebieski
Dostępne rozmiary: 40-48 (co 1 rozmiar)
Waga: 338g (rozmiar 45)

Najważniejsze informacje

Buty Charge Pro, z podwójną szyną ExoBeam wykonaną w 100% z włókna węglowego z gumową osłoną i w połączeniu z zupełnie nową obłożyną ExoWrap z zapięciem BOA, zapewniają maksymalną wydajność na trasach XC, CX i na szutrze.

Charge Pro with interactive tooltips

Technologie

Technologia MES
ExoWrap
ExoBeam

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.