Załoga

O nas

Giant Ochojec to pierwszy dwupiętrowy salon rowerowy sieci Giant Store. Na powierzchni 280 m2 znajdziecie u nas rowery marek Giant i Liv, a także zaawansowane technologicznie komponenty marki CADEX, zachwycające lekkością i sposobem wykonania. Podobnie jak inne sklepy należące do sieci Giant Store, nasz salon jest punktem odbioru rowerów, które można kupić w usłudze Click&Collect za pomocą stron internetowych giant-bicycles.com/pl i liv-cycling.com/pl. Ponadto, konsumenci mogą skorzystać na miejscu z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, a także z Bike Performance Studio, gdzie możliwe jest m.in. dopasowanie swojego roweru do indywidualnych potrzeb czy skorzystanie z aplikacji ZWIFT, umożliwiającej wirtualną przejażdzkę kolarską.

"Salon rowerowy o najwyższym możliwym standardzie był od zawsze moim wielkim marzeniem i bardzo się cieszę, że we współpracy z Giant Polska udało mi się je zrealizować. Jasny i bardzo przemyślany model biznesowy pozwolił nam stworzyć miejsce, którego pasjonatom jednośladów brakowało na mapie Katowic. Jestem przekonany, że przeszkolony i doświadczony personel będzie w stanie wyjść na przeciw oczekiwaniom każdego naszego klienta" - mówi Tomasz Szczygielski, właściciel Giant Ochojec.

Nasz salon mieści się w Katowicach przy ul. gen. Z. Waltera-Jankego 100, niemal na granicy Ochojca i Piotrowic. Nasi Klienci mają do dyspozycji bezpłatny parking dla samochodów osobowych (parking mieści się za sklepem, wjazd od ulicy Pustej). Osoby niezmotoryzowane mogą dotrzeć do Giant Ochojec liniami autobusowymi 10, 11, 292, 297, 689, 937 i 973.

GIANT OCHOJEC
ul. gen. Z. Waltera-Jankego 100
40-616 Katowice
www.giantochojec.pl
tel. 459 414 001